Predajca/predavač

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Miesto práce
Piešťany, Bratislavská 11/a
Termín nástupu
05/2017
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

maloobchodný predaj záhradnej techniky - kosačky, krovinorezy,.., predaj elekrtického a ručného náradia, bicyklov a príslušenstva, predaj športových potrieb,..

-zabezpečenie odborných školení a profesného rastu
-perspektíva dlhodobého zamestnania
-zamestnanecké benefity
-zabezpečené poistenie
-príspevky na stravovanie

žiadosti s uvedením telefonického kontaktu zasielajte prosím na
e-mail: anna.bielikova@domoss.sk
alebo poštou na adresu: DOMOSS TECHNIKA, a.s.
Bratislavská 11/a, 921 01 Piešťany
921 01 Piešťany
Kontaktovať budeme záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.5.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ukončené min. ÚSO s maturitou najlepšie technického smeru
- požadujeme znalosť práce na PC
- uprednostníme uchádzačov s praxou v obchode a so znalosťami v predmetnej oblasti
- komunikatívny typ schopný pracovať samostatne a so zodpovedným prístupom k plneniu pracovných povinností, technicky zručný

Na slovenskom trhu úspešne pôsobíme už 26 rokov.
Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodom a veľkoobchodom s bielou a čiernou technikou a iným spotrebným tovarom pre domácnosť.
Prevádzkujeme maloobchodné predajne v Piešťanoch, Dolnom Kubíne, Skalici, veľkoobchod s bielou technikou, veľkoobchod so sanitou, 5 kuchynských štúdií, 2 kúpeľňové štúdiá a 2 kombinované kuchynsko-kúpeľňové štúdiá v Piešťanoch, Trenčíne, Nitre, Trnave a Bratislave a internetový obchod.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bratislavská 11/a
ID: 241508   Dátum zverejnenia: 12.5.2017