Produktový a obchodný vedúci manažér

DoMo - PROTECTION s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 85, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá schopného obchodného a produktového vedúceho manažéra. Manažéra ktorý v oblasti marketingu spoločnosti dokáže profesionálne riadiť a koordinovať vývoj, reklamu a predaj našich produktov v rámci Slovenskej republiky, ale aj v rámci ostatných európskych krajín.

Hľadáme odborníka v oblasti obchodu a marketingu, ktorého práve tieto činnosti napĺňajú, rozumie im, má záujem neustále sa zdokonaľovať a rozširovať svoje znalosti a ktorý sleduje aktuálne trendy v tejto oblasti.

Hľadáme kreatívneho človeka, ktorý v našej spoločnosti nastúpi s odhodlaním, čerstvými nápadmi, schopného uplatniť a rozvíjať svoje znalosti v našej spoločnosti.

Hľadáme osobnosť, ktorá pozná moderné metódy obchodovania, aktuálne trendy v marketingu, osobnosť ktorá vie správnym spôsobom pracovať so slovami v ústnom aj písomnom prejave.
Jeho úlohou bude vypracovanie prieskumu trhu, vývoj produktov, spracovanie marketingovej stratégie spoločnosti, predstavenie jednotlivých cieľov a plánov vedeniu spoločnosti a poctivá práca pri ich plnení.

Medzi bežné pracovné povinnosti bude patriť:

• Vykonávanie prieskumu trhu, monitorovanie konkurenčných aktivít.
• Plánovanie obchodných cieľov.
• Tvorenie obchodných riešení, procesov a obchodných modelov.
• Analyzovanie trhových podmienok, spracovanie výsledkov rozboru trhu, poskytovanie pravidelných prehľadov o výsledkoch a ich prezentovanie.
• Vyhľadávanie možných nových produktov za účelom výroby a predaja.
• Reprezentovanie spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektmi.
• Vedenie tímu obchodných zástupcov s cieľom zabezpečovať ich rozvoj, koučovanie, motiváciu a neustály rast.
• Oslovovanie potenciálnych klientov s obchodnou ponukou, nadväzovanie nových obchodných kontaktov.
• Zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky spoločnosti.
• Vedenie príslušnej technickej a obchodnej dokumentácie.
• Zodpovedanie za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.

Ponúkame:

- prácu v stabilnej spoločnosti s dobrým menom na slovenskom trhu
- prácu v dobrom pracovnom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí
- zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu práce

V prípade, že Vás zaujala nami ponúkaná pracovná pozícia, zašlite nám Váš životopis s motivačným listom na e-mail [email protected]. V motivačnom liste uveďte podrobne Vaše pracovné skúsenosti, ktoré by ste mohli u nás uplatnili na tejto pozícii.

Na pohovory budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Veľmi radi si naplánujeme osobné stretnutia s uchádzačmi o toto ponúknuté pracovné miesto, ktorí zodpovedajú požadovaným kritériám.

Veríme, že aby ste túto prácu dokázali vykonávať úspešne, vlastnosti ako kreativita, komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť, analytické a logické myslenie, flexibilita a schopnosť určiť si ciele a systematicky ich plniť sú pre Vás samozrejmosťou.

Prax na pozícii obchodného, produktového alebo marketingového manažéra je požadovaná – o Vašich skúsenostiach sa s Vami radi porozprávame.

Vodičský preukaz na tejto pozícii je výhodou. V prípade, že viete našej spoločnosti ponúknuť obchodné a marketingové kvality, ktoré nás posunú na trhu ďalej, vodičský preukaz pre nás nie je nevyhnutný.

Spoločnosť DoMo - PROTECTION s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v rámci realizácie, údržby a servisu telekomunikačných a pozemných stavieb. Venujeme sa bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a bezpečnosti pri práci vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Naše služby a produkty sú určené pre široké spektrum zákazníkov, od veľkých priemyselných podnikov až po malé firmy a živnostníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1950076  Dátum zverejnenia: 8.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou