Mzdový účtovník

Dominant Consult s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 50/C, Bratislava
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatné a komplexné vedenie mzdovej, príp. personálnej agendy klientov spoločnosti
• administratívne činnosti súvisiace so spracovaním miezd zamestnancov, nahlasovanie potrebných údajov a zmien pre SP, ZP, DÚ, ÚPSVR a ďalším inštitúciám
• vystavovanie a evidencia mzdových dokladov, spracovávanie potrebných dokumentov súvisiacich s mzdovou agendou a povinnosťami voči inštitúciám
• reporting
• spolupráca s účtovným oddelením
• mailová, telefonická a aj osobná komunikácia s klientmi,
• poradenstvo klientom na kvalifikovanej úrovni
• monitorovanie legislatívnych zmien
• dodržiavanie termínov vyplývajúcich z príslušnej legislatívy, príp. klientových požiadaviek

• prácu v stabilnej účtovnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na slovenskom trhu (20 rokov) a nízkou fluktuáciou zamestnancov
• nadštandardné pracovné prostredie , príjemný kolektív odborníkov
• možnosť získavania skúseností z viac oblastí (daňová oblasť, sociálne a zdravotné poistenie, audit, účtovníctvo)
• poskytnutie potrebného zaškolenia

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na testovanie a osobný pohovor.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

Vo svojom životopise prosím uveďte: Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti Dominant Consult s.r.o., so sídlom Tomášikova 50/C, 831 04 Bratislava podľa zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
• aktívna znalosť práce s počítačom – Microsoft Word, Microsoft Excel, Outlook, Internet na pokročilej úrovni
• znalosť práce v mzdovom systéme Pohoda alebo Datalock-W výhodou
• samostatnosť, zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov
• dôslednosť a systematický prístup k práci
• prax na pozícii mzdového účtovníka/personalistu, príp. prehľad v mzdových zákonoch a v pracovnoprávnych predpisoch vítaná

Spoločnosť Dominant Consult s.r.o. sa zaoberá poskytovaním účtovných a mzdových služieb už 26 rokov na slovenskom trhu. Ponúkame individuálny prístup a komplexné vedenie účtovníctva a mzdovej agendy/personalistiky pre klientov formou outsourcingu. Náš kolektív tvorí 10 odborníkov s dôsledným a zodpovedným prístupom k práci a zaručuje príjemnú pracovnú atmosféru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2754171  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou