Pokroková architektura a ekologická výstavba s kovovými materiály – to je značka DOMICO. Naše firma patří k předním výrobcům kompletních řešení pro střechy, stěny a fasády z kovu stejně jako lehkých stavebních elementů pro halovou výstavbu. K posílení našeho týmu v České republice (sídlo ve Velkém Meziříčí) hledáme pro okamžitý nástup obsazení pozice:

obchodní manažer / manažerka

Pracovní náplň:
  • Technické a obchodní řízení prodeje pro naše exportní trhy, především pro Českou republiku a Slovensko
  • Další rozvoj našeho výrobního a prodejního závodu v České republice
  • Podpora a rozvoj stávajícího mezinárodního okruhu zákazníků stejně jako získávání nových zákazníků
  • Vypracování analýzy trhu pro Itálii, Slovinsko, Maďarsko, Švýcarsko a Francii
  • Vypracování marketingové a prodejní koncepce
Požadavky:
  • Ukončené hospodářsko-technické vzdělání (VŠ/SŠ)
  • Zkušenost především s technickým prodejem
  • Dobrou znalost obchodní němčiny, angličtiny a češtiny
  • Připravenost pro zahraniční cesty
  • Spolehlivost a schopnost týmové práce
  • Analytické a obchodní jednání
  • Samostatný, angažovaný a zodpovědný zůsob práce
  • Týmový hráč vyhledávající kontakt se zákazníky
Nabízíme Vám podrobné technické a produktové zaškolení, jakož i samostatné, zodpovědné a především náročné zaměstnání.

Uchazeče o pozici žádáme o doručení podkladů v německém nebo anglickém jazyce:
DOMICO Dach-, Wand- und Fassadensysteme KG
z.H. Frau Mag. Eva Meinhart
A-4870 Vöcklamarkt, Salzburger Straße 10
[email protected] · www.domico.at
ID: 2553304  Dátum zverejnenia: 11.5.2016