Можливість для людей з України
Logo DOMÉNA, s.r.o.  - Hotel ATRIUM

Animátor v detskom hotelovom klube

DOMÉNA, s.r.o. - Hotel ATRIUM

Atrium Hotel, Nový Smokovec 42, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac950 - 1 250 EUR/mesiac Príplatky v zmysle Zákonníka práce (víkendy, sviatky, nadčasy) + odmeny za aktivity. Konečná výška mzdy závisí od pracovného výkonu a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám do TRINITY skupiny. Hľadáme komunikatívnu a pozitívne naladenú kolegyňu/kolegu so skúsenosťami a vášňou pre prácu s deťmi. Ak si zodpovedná a proaktívna duša, ktorá túži po sebareálizácii, daj nám určite o sebe vedieť, hľadáme možno práve teba...

Čo všetko Ti zveríme?

​Plánovanie, organizácia a vedenie zábavných a vzdelávacích aktivít pre deti vo veku 4-12 rokov v hotelovom klube Minime

​Vytváranie bezpečného a prívetivého prostredia, kde sa deti môžu cítiť pohodlne a môžu sa aktívne zapojiť do ponúkaných aktivít.

Spolupráca s rodičmi a hotelovým personálom pri zabezpečovaní individuálnych potrieb detí.​

​Aktívne monitorovanie a hodnotenie účasti a reakcií detí na rôzne aktivity, s cieľom prispôsobovať a zlepšovať program.​

Udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch detského klubu.​

Dohľad za plynulý chod celého hotelového detského klubu MiniME a hotelového umeleckého ateliéru ArtClub;

Hotel Atrium Vám ponúka jedinečnú perspektívu na uplatnenie Vašej profesionality a odborných znalostí, vrátane kariérneho postupu.

Byť súčasťou TRINITY HOTELS je však radosť aj pre tieto dôvody:

- práca v profesionálnom a zohratom tíme,
- práca v atraktívnom prostredí,
- možnosť bezplatného využitia Wellness,
- bezplatný víkendový pobyt v jednom z hotelov skupiny TRINITY

Po prijatí do pracovného pomeru Ťa čaká komplexné zaškolenie na stredisku detského kútika MiniMe, adaptačný proces v oblasti animácií pod dozorom profesionálneho animačného tímu Trinity Hotels, podpora a pomoc koordinátora priamo v hoteli,  pravidelné workshopy v jednom z Trinity Hotelov.

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu.
Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výtvarnícke, pedagogické, zdravotnické, umelecké, hotelierské

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite nám napíš ak:
máš výtvarne zdatnosti
máš vzdelanie v oblasti pedagogiky, psychológie, sociálnej práce alebo v inom relevantnom odbore alebo predchádzajúca pracovná skúsenosť s deťmi v podobnej pozícii je výhodou
máš pozitívny prístup k deťom
máš ukončenú základnú umeleckú školu alebo strednú umeleckú školu
si zodpovedná a kreatívna osoba;
flexibilita, komunikatívnosť,príjemné vystupovanie, empatia, sebaovládanie a otvorený prejav Ťa najlepšie vystihujú pri každodennom živote;

Spoločnosť DOMÉNA s.r.o. prevádzkuje hotel Atrium*** v Novom Smokovci vo Vysokých Tatrách.
Atrium Hotel*** v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranskú kotlinu.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: sekretariat
E-mail: poslať životopis
ID: 4721522  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac