Zdravotná sestra

Dom tretieho veku

Miesto práce
Polereckého 2, 851 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesto na pozíciu sestra/zdravotnícky asistent/opatrovateľ v trojsmennej prevádzke v našom Zariadení pre seniorov Dom tretieho veku. Naplň práce ošetrovateľská starostlivosť poskytovaná formou ošetrovateľského procesu a opatrovateľská starostlivosť o klientov zariadenia - podmienka opatrovateľský kurz v rozsahu min. 220 hod.

Životopisy spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na [email protected] a do kópie [email protected]
Do predmetu uvádzajte:
Uchádzač o pracovnú pozíciu - zdravotný personál

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Precíznosť, spoľahlivosť, empatia, vysoká odbornosť, flexibilita, pracovné nasadenie, záujem o osobný a odborný rast, pozitívny vzťah k seniorom.

Zariadenie pre seniorov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1932474  Dátum zverejnenia: 19.11.2014