Kuchárka / Kuchár

DOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o.

Miesto práce
Horská 76/28, 059 41 Tatranská Štrba, okres Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) podľa jedálneho lístka, výkazu spotreby potravín a vhodného technologického postupu jednotlivých druhov diét.
Starostlivosť o riadne uskladnenie a ošetrenie prevzatých potravín, ich hygienické a hospodárne spracovanie.
Výdaj stravy.
Ukladanie vzoriek jedál podľa požiadaviek hygienických noriem.
Kontrola prevádzky pri odchode.

Príplatky ku mzde v zmysle zákonníka práce.

Práca na zmeny, vrátane víkendov a sviatkov (06:00 - 18:00 hod.).
Na zmene sú spolu s kuchárom 2 pomocné sily a manažér stravovacej prevádzky - asistent výživy, ktorý pripravuje normy jedál.
Výdajná kapacita jedál: cca 100 jedál 5x denne podľa týždenného jedálneho lístka.
Žiadosť so životopisom nám zašlite na adresu [email protected]
V prípade, že Váš životopis bude zodpovedať podmienkam pracovnej pozície, budeme Vás kontaktovať a pozveme Vás na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výučný list v odbore
Samostatnosť
Schopnosť tímovej spolupráce
Pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Zmysel pre poriadok a dôslednosť

DOM SENIOROV Tatranská Štrba*** je nadštandardné zariadenie sociálnych služieb pod Vysokými Tatrami poskytujúce dlhodobý i krátkodobý pobyt s komplexnou starostlivosťou pre aktívnych seniorov, ako aj pre ľudí odkázaných na stálu opatrovateľskú pomoc.
Zariadenie je držiteľom licencie na prevádzku agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti - ADOS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2931623  Dátum zverejnenia: 14.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou