Opatrovateľka v zariadení pre seniorov a zariadení opatrovateľskej služby

DOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o.

Miesto práce
Horská 76/28, Tatranská Štrba, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o mobilných a imobilných klientov - kŕmenie, osobná hygiena, kúpanie, prebaľovanie, polohovanie, asistencia pri úkonoch sebaobsluhy, sprevádzanie, integrácia klientov do bežného života a spoločenského diania, komunikácia s klientom, podpora samostatnosti.

Príplatky k platu v zmysle zákonníka práce.

Svoje životopisy a žiadosti posielajte na mailovú adresu veducasestra@domseniorov.sk.
V prípade bližších informácií alebo dohodnutia termínu pohovoru nás kontaktuje na čísle: 0903 993 337.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci, slušné správanie a komunikácia.
Prax v oblasti sociálnej starostlivosti o seniorov výhodou.

DOM SENIOROV Tatranská Štrba*** je nové zariadenie sociálnych služieb pod Vysokými Tatrami hotelového typu (v prevádzke od 04/2015) poskytujúce dlhodobý i krátkodobý pobyt s komplexnou starostlivosťou pre aktívnych seniorov, ako aj pre ľudí odkázaných na stálu opatrovateľskú pomoc.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Horská 76/28
059 41 Tatranská Štrba

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2036436   Dátum zverejnenia: 21.11.2016