Projektový a procesný manager

Casa Slovensko n.o.

Miesto práce
Kučišdorfská dolina 6, Bratislava, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
23.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvorenie projektu monitorovania a signalizácie pomoci s podporou zahraničného know - how :
1. technická časť - harware, software,
2. personálna časť,
3. prevádzková - procesy,
4. administratívna - klientské zmluvy,
5. marketing - cieľový segment, distribučné kanály.

Pridaj sa k nám a vytvorme nový produkt - službu pre ľudí so zdravotným postihnutím a seniorov. Pracoval/a si v projektovom teame alebo riadil/a projekty, zavádzal/a call centrum ? Využi príležitosť a použi svoje skúsenosti, vedomosti a invenciu pri príprave a nastavení nového produktu - služby pre ľudí za podpory zahraničného know-how. Ak máš rád/a výzvy - my ju ponúkame.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing, služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Casa Slovensko je moderná organizácia v poskytovaní sociálnych služieb na Slovensku. Ponúka starostlivosť v dvoch zariadeniach v Bratislave a v Pezinku pre seniorov a špecializovaných zariadeniach.

Naša vízia:
Byť lídrom vo vytváraní bezpečného prostredia a istoty pre našich klientov. Sprevádzať ľudí kompetentne, citlivo a v súlade so spoločenskými hodnotami v rôznych fázach ich života.

Naše hodnoty:
Miesto istoty a bezpečia.
Naša práca nás baví a pracujeme ako tím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2588553  Dátum zverejnenia: 1.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou