Asistent - pomocník na opatrovateľskom úseku

Casa Slovensko n.o.

Miesto práce
Kučišdorfská Dolina 6, Pezinok
Termín nástupu
ihneď
MOŽNOSŤ UBYTOVANIA! 660 EUR/mesiac po skúšobnej dobe, plus príplatky nočné služby, soboty 10,- Eur a nedele 20,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. starostlivosť o klientov/seniorov v dome seniorov a v špecializovanom zariadení, spolupráca s vrchnou sestrou, rutinná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických a spoločenských návykov klientov

2. spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta

3. pomoc pri odkázanosti klienta na pomoc inej fyzickej osoby pri úkonoch sebaobsluhy a pri základných sociálnych aktivitách podľa Prílohy č. 3 v rozsahu podľa Prílohy č. 4 zákona č. 448/2008 Z.z

Možnosť ubytovania, doprava do zamestnania, stravné lístky, príplatky za nočné služby, príplatky za soboty a nedele, školenia a semináre.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Casa Slovensko je moderná organizácia v poskytovaní sociálnych služieb na Slovensku. Ponúka starostlivosť v dvoch zariadeniach v Bratislave a v Pezinku pre seniorov a špecializovaných zariadeniach.

Naša vízia:
Byť lídrom vo vytváraní bezpečného prostredia a istoty pre našich klientov. Sprevádzať ľudí kompetentne, citlivo a v súlade so spoločenskými hodnotami v rôznych fázach ich života.

Naše hodnoty:
Miesto istoty a bezpečia.
Naša práca nás baví a pracujeme ako tím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1758287  Dátum zverejnenia: 25.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: MOŽNOSŤ UBYTOVANIA! 660 EUR/mesiac po skúšobnej dobe, plus príplatky nočné služby, soboty 10,- Eur a nedele 20,- Eur