Opatrovateľ/ka

Dom Seniorov Pezinok n. o.

Miesto práce
Kučišdorfská dolina 6, Pezinok
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
532 - 600 EUR/mesiac, plus príplatky nočné služby, soboty a nedele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. rutinná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických a spoločenských návykov klientov

2. spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta

3. pomoc pri odkázanosti klienta na pomoc inej fyzickej osoby pri úkonoch sebaobsluhy a pri základných sociálnych aktivitách podľa Prílohy č. 3 v rozsahu podľa Prílohy č. 4 zákona č. 448/2008 Z.z

Doprava do zamestnania, stravné lístky, nočné príplatky, príplatky za soboty a nedele.

Doprava do zamestnania, stravné lístky, príplatky za nočné služby, príplatky za soboty a nedele, školenia a semináre.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou - Doklad o absolvovaní opatrovateľského kurzu v aktreditovanej spoločnosti v rozsahu min. 200 hodín.

Dom Seniorov Pezinok n.o. je neverejným/súkromným poskytovateľom sociálnych služieb so zahraničnou účasťou CASA Leben im Alter a ponúka sociálne služby v zariadení pre seniorov a v špecializovanom zariadení od roku 01.01.2014.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dom Seniorov Pezinok n.o.
Kučišdorfská dolina 6
902 01 Pezinok

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1758287   Dátum zverejnenia: 21.11.2016