Dolphin Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Vodič nákladného/osobného vozidla (C/B)

Stručná charakteristika spoločnosti:
Dolphin ako popredná značka pramenitej vody a chladičov vody prináša už viac ako 17 rokov pre spoločnosti na Slovensku produkty a služby najvyššej kvality. Svoj ďalší rast chce Dolphin zo svojej centrály v Bratislave orientovať na slovenský a rakúsky trh. Ponúkame chladiče balenej vody - watercoolers, filtračné systémy napojené na vodovodnú sieť.

Adresa spoločnosti
Dolphin Slovakia, s.r.o.
Technická 7, 821 04 Bratislava 2
www.dolphin.sk

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Distribúcia balenej vody nákladným / dodávkovým vozidlom, servis/sanitácia výdajníkov vody a príslušenstva
Zamestnanecké výhody, benefity:
  • Príležitost pracovať v skvelom tíme v spoločnosti, ktorá sa snaží ovládnuť trh s chladičmi vody, ponúkajúca skvelé pracovné a fantastické tréningové prostredie, príležitost pre kariérny postup na všetkých úrovniach a konkurenčné platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody.
Požiadavky na zamestnanca:
  • Vzdelanie: stredoškolské s maturitou / nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie / študent vysokej školy / vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Vodičský preukaz: B, C
  • - digitálna karta vodiča je nutná
  • - KKV
  • - psychotesty
  • - orientácia v Bratislave
  • - prax vo vedení nákladného motorového vozidla
  • - fyzická zdatnosť
  • - flexibilita a ochota pracovať
  • - základná znalosť angličtiny alebo nemčiny výhodou, avšak nie je podmienkou
ID: 3028204  Dátum zverejnenia: 21.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€-1300€