Dolphin Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, 821 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Route planner

Stručná charakteristika spoločnosti:
Dolphin ako popredná značka pramenitej vody a chladičov vody prináša už viac ako 16 rokov pre spoločnosti na Slovensku produkty a služby najvyššej kvality. Svoj ďalší rast chce Dolphin zo svojej centrály v Bratislave orientovať na slovenský a rakúsky trh. Ponúkame chladiče balenej vody - watercoolers, filtračné systémy napojené na vodovodnú sieť.

Adresa spoločnosti
Dolphin Slovakia, s.r.o.
Technická 7, 821 04 Bratislava 2
www.dolphin.sk

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Denné efektívne plánovanie trás pre 8 vozidiel
  • Starostlivosť o vozový park spoločnosti
  • Nábor nových zamestnancov na oddelenie logistiky , ich zaškolenie, motivácia
Zamestnanecké výhody, benefity:
  • Príležitosť pracovať v skvelom tíme v spoločnosti, ktorá sa snaží ovládnuť trh s chladičmi vody, ponúkajúca skvelé pracovné a fantastické tréningové prostredie, príležitosť pre kariérny postup na všetkých úrovniach a konkurenčné platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody.
Požiadavky na zamestnanca:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači s vysokoškolským vzdelaním II. stupňa
Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - aktívne alebo
  • Nemecký jazyk - aktívne
  • Motivovaný a energický človek so zmyslom pre detail
  • Schopnosť pracovať samostatne aj ako člen tímu
  • Odolnosť voči stresu
  • Dobré komunikačné a presviedčacie schopnosti
  • Rýchlo sa učiaci, pragmatický, kreatívny človek so silnou ambíciou dosiahnuť výborné výsledky
ID: 2841595  Dátum zverejnenia: 6.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou