Dolphin Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, 821 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Účtovník / Účtovníčka

Stručná charakteristika spoločnosti:
Dolphin ako popredná značka pramenitej vody a chladičov vody prináša už viac ako 16 rokov pre spoločnosti na Slovensku produkty a služby najvyššej kvality. Svoj ďalší rast chce Dolphin zo svojej centrály v Bratislave orientovať na slovenský a rakúsky trh. Ponúkame chladiče balenej vody - watercoolers, filtračné systémy napojené na vodovodnú siet.

Adresa spoločnosti
Dolphin Slovakia, s.r.o.
Technická 7, 821 04 Bratislava 2
www.dolphin.sk

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Riadenie záväzkov a odsúhlasení
  • Spracovanie súvah, výkazov ziskov a strát a iných finančných výkazov v súlade s právnymi požiadavkami a firemným účtovníctvom a finančnými pokynmi
  • Preskúmanie nákladov, mzdovej agendy atď., podľa pridelenia
  • Aktualizácia finančných dát v databáze, aby sa zabezpečilo, že informácie budú presné a okamžite dostupné v prípade potreby
  • Príprava a predkladanie týždenných / mesačných reportov
  • Príprava mesačných / ročných uzávierok
  • Príprava a spracovanie mzdových podkladov
  • Príprava a vypracovanie daňových priznaní a kontrolných výkazov
  • Riadenie bankových transakcií
  • Iné účtovné projekty
Zamestnanecké výhody, benefity:
  • Príležitosť pracovať v skvelom tíme v spoločnosti, ktorá sa snaží ovládnuť trh s chladičmi vody, ponúkajúca skvelé pracovné a fantastické tréningové prostredie, príležitosť pre kariérny postup na všetkých úrovniach a konkurenčné platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody.
Požiadavky na zamestnanca:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači s vysokoškolským vzdelaním II. stupňa
Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - aktívne alebo
  • Nemecký jazyk - aktívne
  • Preukázané schopnosti ako účtovník
  • Excelentné organizacné zručnosti
  • Skvelá orientácia na detail
  • Analytické zručnosti a dobrý vzťah k číslam
  • Dobré znalosti o účtovníctve a finančných / reportovacích princípoch a praktikách
  • Excelentná znalosť MS Office a prípadných iných relevantných počítacových programov
ID: 2532103  Dátum zverejnenia: 6.12.2016