Vodič / skladník

Dokument Logistik, s.r.o.

Miesto práce
Pri Šajbách, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacmzda sa delí na fixnú a variabilnú zložku + ďalšie navýšenie na základe kvality práce a spoľahlivosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia zvozov v rámci Bratislavy aj v rámci Slovenska
- Nakládka, vykládka, preprava a manipulácia s archívnymi krabicami, práca s PC
- Dodržiavanie harmonogramu plánovaných zvozov
- Starostlivosť o pridelené vozidlo
- Obsluha všetkých motorových vozíkov spoločnosti
- Pomocné práce v sklade

- Práca na 1 smenu (víkendy a sviatky voľné)
- Práca v mladom a menšom kolektíve s priateľskou atmosférou
- Pri kariérnom raste uprednostňujeme kolegov/kolegyne z našich interných radov

- Zaujímavá a rôznorodá práca
- Možnosť svojím výkonom, prístupom a dochádzkou ovplyvniť výšku svojho platu
- Finančný bonus pri životných jubileách a udalostiach
- Finančný bonus za vernosť spoločnosti
- Rodinný program benefitov – Mikulášske balíčky, teambulding, vianočný večierok, a iné
- Vitamínové balíčky v zime, ovocné osvieženie v lete
- Staráme sa o dodržiavanie pitného režimu
- Firemné oblečenie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požadované predpoklady:
- Orientácia na kvalitný výkon
- Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov)
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Spoľahlivosť a precíznosť

Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Banárová
Tel.: +421911100145
E-mail: poslať životopis
ID: 4814112  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac