Skladník

Dokument Logistik, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský logistický park Senec, okres Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixná zložka + variabilná zložka podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade. Príjem a výdaj tovaru, príjem, triedenie a evidencia dokumentov, vyhľadávanie dokumentov, manipulácia s archívnymi krabicami, udržiavanie poriadku na zverenom pracovisku, práca na PC - príjemky, výdajky, ďalšia práca podľa pokynov nadriadeného.

- Možnosť ovplyvňovania výšky platu na základe dosahovaného výkonu
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Mladý dynamický kolektív, príjemné pracovné prostredie
- Stravné lístky
- Firemné akcie, napr. vianočný večierok a iné

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované predpoklady:
- Aktívny prístup k práci
- Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov)
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Základy práce s PC

Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3130770  Dátum zverejnenia: 13.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná zložka + variabilná zložka podľa výkonu