Technik oddelenia údržby

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Cesta k Smrečine 11, 974 01, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap.
Ponúkaný plat (brutto)
v závislosti od skúseností a kvalít uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie údržby a opráv výrobných zariadení predovšetkým z hľadiska riadiacich systémov a automatizácie,
• analýza a riešenie problémov v procesoch údržby,
• PLC programovanie (Siemens),
• vytváranie plánov preventívnej údržby,
• komunikácia s dodávateľmi a partnermi v materskej spoločnosti,
• riadenie a disponovanie pre oblasť náhradných dielov,
• kontrola a úpravy (aktualizovanie) technickej dokumentácie,
• účasť na projektoch (prerábky, inštalácie nových technológií).

Ponúkame:
• dynamickú prácu v spoločnosti so zahraničnou účasťou,
• možnosť osobného rozvoja,
• príjemné pracovné prostredie a kolektív,
• pravidelnú každoročnú valorizáciu platu.

V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi Vás pozveme na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SIMATIC STEP 7 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• odborné znalosti z oblastí automatizácie, elektrotechnika, mechatronika,
• znalosti WinCC flexible, TIA, E-Plan, El-Cad na pokročilej úrovni,
• samostatnosť,
• zodpovednosť,
• orientácia na výsledok,
• odolnosť voči stresu.

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Cesta k Smrečine 11
974 01 Banská Bystrica
ID: 873325   Dátum zverejnenia: 21.11.2016