Skladník materiálového zabezpečenia v centrálnom sklade

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Cesta k Smrečine 11, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacv prípade pozitívneho hospodárskeho výsledku polročné prémie až do výšky 80 percent základnej mzdy v závislosti od dochádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj materiálu dodávaného do skladu (napr. chemikálie, lepidlá, spojovací materiál, pracovné oblečenie, kancelárske potreby, a i.) a jeho evidencia v systéme, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
- kategorizácia a označovanie tovaru pri prevzatí, efektívne ukladanie a skladovanie tovaru, dodržiavanie systému FIFO,
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach (BOZP, PO a iné interné štandardy),
- zodpovednosť za správu materiálu, vykonávanie inventúr tovaru v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob.

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- možnosti ďalšieho rozvoja po odbornej, jazykovej a osobnostnej stránke,
- pravidelná valorizácia platu.

Informácie o výberovom konaní

Na žiadosť prosím pripíšte nasledujúci text:
„Súhlasím so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise v databáze firmy DOKA DREVO, s.r.o. Doba platnosti súhlasu je 6 mesiacov. Po uplynutí doby súhlasu prosím o skartáciu údajov.“
Žiadosti bez tohto súhlasu budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Za pochopenie ďakujeme.

V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- organizačný talent,
- spoľahlivosť a angažovanosť,
- schopnosť zvládať záťaž,
- dôslednosť,
- flexibilita,
- oprávnenie na obsluhu VZV - výhodou,
- znalosť cudzieho jazyka - výhodou,
- schopnosť pracovať vo výškach.

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 410301  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac