Technik správy majetku, BOZP a PO

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
asap.
Mzdové podmienky (brutto)
v závislostí od skúseností a kvalít uchádzača/uchádzačky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, vedenie, aktualizácia smerníc a dokumentácie,
- pravidelné kontroly dodržiavania predpisov,
- pravidelné inšpekcie protipožiarnych zariadení a bezpečnostného vybavenia,
- posudzovanie rizík,
- hlásenie, evidencia a vyhodnocovanie príčin pracovných úrazov,
- zabezpečovanie kontaktu so štátnymi inštitúciami,
- zabezpečovanie a vedenie evidencie kontrol, odborných prehliadok a skúšok, revízií,
- kontakt s externými dodávateľmi služieb v oblasti činnosti,
- participácia na projektoch a investíciách z hľadiska dodržiavania štandardov bezpečnosti,
- vypracovanie štatistík a prehľadov,
- zabezpečovanie potrebných školení pre zamestnancov,
- zastupovanie a asistencia pre oblasť starostlivosti o infraštruktúru spoločnosti.

- prácu v stabilnej firme so zahraničnou účasťou,
- možnosť osobného rozvoja (odborné vzdelávanie, semináre, školenia)
- vzdelávacie a jazykové programy,
- zaujímavý sociálny program,
- prémie a pravidelnú každoročnú valorizáciu platu.

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte e-mailom alebo poštou.
Uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budeme kontaktovať telefonicky.
Na Vašu žiadosť, prosím, pripíšte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, BOZP a PO

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosti a skúsenosti s BOZP a PO sú nevyhnutné,
- znalosť problematiky vyhradených technických zariadení,
- prax v obore minimálne 3 roky,
- samostatnosť,
- proaktívny prístup,
- odolnosť voči záťažovým situáciám.

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1720918  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislostí od skúseností a kvalít uchádzača/uchádzačky