Sezónny brigádnik v gastronomickom zariadenia lyžiarského strediska (Čašník)

DODDY spol. s r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Zvolen, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v osem hodinových smenách v lyžiarskom stredisku Salamandra v Štiavnických vrchoch v lokalite Horný Hodrušský tajch v odbytových strediskách bar, bufet a Apresski bar. Jednoduchý servis sortimentu jedál a nápojov. Zamestnanie je vhodné aj pre študentov vysokých škôl počas voľna.

Čašník:
- obsluha zákazníkov formou bufetovým servisom
- servis nápojov a pripravených jedál
- dodržiavanie hygienických predpisov a čistoty na pracovisku a v stredisku
- práca na zmeny aj počas víkendov (dlhý/ krátky týždeň)

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite nám svoj životopis mailom na prevadzka@salamandrahotel.sk
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár -čašník

Sme spoločnosťou, ktorej hlavným predmetom činnosti je prevádzka hotela a reštaurácie pri Hornom Hodrušskom tajchu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Zochova 3
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Prevádzkar
Tel.: +421 907 792 082, 918 888 829
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2814218   Dátum zverejnenia: 16.11.2016