JEDINEČNÉ MIESTA POTREBUJÚ JEDINEČNÝCH ĽUDÍ.

Kariéra v hoteloch, ktoré vám pomôžu rásť.

Eventový a animačný koordinátor

Miesto práce
Hotel Salamandra, Banskobystrický kraj
Platové podmienky
dohodou
plný úväzok

Pracovná náplň:

- Si mladý, energický a rád komunikuješ s ľudmi?
- Chceš pracovať v skvelom dynamickom tíme a ukázať svoju kreativitu?
- Baví ťa koordinovať a organizovať rozmanité aktivity?
- Máš ambíciu v budúcnosti pracovať ako Eventový a animačný koordinátor?

Požiadavky:

- chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
- aktívny vzťah k športu
- skúsenosti s prácou s deťmi výhodou
- podpísanie zmluvy minimálne na obdobie 3 - 5 mesiacov
- príjemné vystupovanie, výborné komunikačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť

Ponúkame:

- Bezplatné využívanie služieb Salamandra Resortu
- V prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- Dynamická, zaujímavá a rozmanitá práca v atraktívnom prostredí
- Podpora profesionálneho rozvoja

Jedine spokojní a motivovaní zamestanci dokážu napĺnať toto poslanie, a preto okrem iného u nás nájdete:

  • 1. Neustály profesionálny rozvoj a účasť na školeniach.
  • 2. Nadštandardné finančné ohodnotenie s možnosťou veľmi zaujímavých bonusov.
  • 3. Možnosť kariérneho postupu - šikovných kolegov radi povýšime.
  • 4. Možnosť využívať služby hotela zadarmo alebo za veľmi zvýhodnených podmienok
  • Neustály
    rozvoj

  • Finančné
    ohodnotenie

  • Kariérny
    postup

  • Benefity

ID: 2396610   Dátum zverejnenia: 18.10.2016