JEDINEČNÉ MIESTA POTREBUJÚ JEDINEČNÝCH ĽUDÍ.

Kariéra v hoteloch, ktoré vám pomôžu rásť.

Kuchár

Miesto práce
Tatranská Polianka, Horský hotel, Sliezsky dom., Poprad
Platové podmienky
Dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Horský hotel Sliezsky dom je najvyššie položený hotel situovaný v srdci Tatier pod Gerlachom. Priateľská atmosféra a servis, ktoré kvalitou vyhovujú aj najnáročnejším klientom.

Pracovná náplň:

Kuchár na horskom hoteli Sliezsky dom
Kompletná príprava a vydanie jedál, príprava na ďalší deň, ukončenie zmeny, udržiavanie poriadku.

Požiadavky:

Dochvíľnosť, pracovitosť, presnosť

Ponúkame:

Bezplatné ubytovanie počas pracovnej zmeny.
Zamestnanecká strava s príspevkom majiteľa.

Jedine spokojní a motivovaní zamestanci dokážu napĺnať toto poslanie, a preto okrem iného u nás nájdete:

  • 1. Neustály profesionálny rozvoj a účasť na školeniach.
  • 2. Nadštandardné finančné ohodnotenie s možnosťou veľmi zaujímavých bonusov.
  • 3. Možnosť kariérneho postupu - šikovných kolegov radi povýšime.
  • 4. Možnosť využívať služby hotela zadarmo alebo za veľmi zvýhodnených podmienok
  • Neustály
    rozvoj

  • Finančné
    ohodnotenie

  • Kariérny
    postup

  • Benefity

ID: 2142284   Dátum zverejnenia: 30.6.2017