Kuchár - pomocný kuchár

Hotel Salamandra, a.s.

Miesto práce
Vysoké Tatry
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1054 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava teplých a studených jedál podľa pokynov vedúceho smeny, udržiavanie čistoty na pracovisku, presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva
použitých surovín, ekonomické narábanie so surovinami, dodržiavanie štandardov HACCP.

Práca v silnej a stabilnej spoločnosti, v príjemnom prostredí, v tímovom mladom kolektíve. Skvelá zamestnanecká strava a dokonalé pracovné prostredie . Možnosť ďalšieho vzdelávania sa a profesného rastu. Možnosť výhodných zamestnaneckých pobytov v hoteloch spadajúcich pod našu spoločnosť.Bezplatné ubytovanie počas pracovnej zmeny.
Zamestnanecká strava s príspevkom majiteľa.

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o prácu na turnusové zmeny 7/7.
Štruktúrovaný životopis zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dochvíľnosť, pracovitosť, presnosť, profesionálny prístup, tímový hráč

Salamandra Resort a Hotel **** patrí pod prosperujúcu a silnú spoločnosť zameranú na rôzne oblasti podnikania. Hotel je zaradený do siete hotelov Primestar Hotels na Slovensku a v Chorvátsku z čoho vyplývajú rôzne zaujímavé benefity pre našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2142284  Dátum zverejnenia: 23.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1054 €