Recepčný/á v 4* hoteli

DODDY spol. s r.o.

Miesto práce
Hotel Salamandra, Hodruša-Hámre, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, podľa schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela,
- check in/check out hostí,
- vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania,
- vedenie evidencie ubytovaných hostí,
- vystavovanie účtov, fakturácia,
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb,
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie,
- administratíva spojená s chodom recepcie,
- práca na smeny.

- v prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- možnosť využitia vstupov do wellness a skipasov
- kontinuálne vzdelávanie s možnosťou rastu v rámci kariérneho rebríčka
- motivačné finančné ohodnotenie

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: frontoffice@salamandrahotel.sk.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti DODDY spol. s r.o. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- prax na danej pozícií výhodou
- znalosť rezervačného systému Horec výhodou
- príjemný vzhľad a vystupovanie,
- komunikatívnosť,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť,
- pracovné nasadenie, flexibilita a chuť pracovať,
- tímová spolupráca, bezkonfliktnosť.

Sme spoločnosťou, ktorej hlavným predmetom činnosti je prevádzka hotela a reštaurácie pri Hornom Hodrušskom tajchu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Salamandra
Horný Hodrušský tajch
966 61 Hodruša-Hámre
ID: 1895093   Dátum zverejnenia: 18.10.2016