Masér/ masérka /pracovníčka wellnessu

Hotel Salamandra, a.s.

Miesto práce
Salamandra Hotel****, Hodruša - Hámre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
600 eur / brutto + motivačná zložka % z predaja + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky. /finálna úroveň platu môže siahať do výšky 600€ v čistom, závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva telové masáže, zábaly a tvárové ošetrenia
- starostlivosť o poriadok a čistotu v priestoroch celého hotelového spa
- predaj kozmetiky

- v prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- možnosť využitia vstupov do wellness a skipasov
- kontinuálne vzdelávanie s možnosťou rastu v rámci kariérneho rebríčka
- motivačné finančné ohodnotenie
- friends & family rate na služby a ubytovanie v hoteli

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti DODDY spol. s r.o. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

masér / masérka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a zlepšovať sa v odbore, samovzdelávanie
- masérsky kurz
- minimálne 1 ročná prax v odbore
- flexibilita, lojálnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme

Salamandra Resort a Hotel **** patrí pod prosperujúcu a silnú spoločnosť zameranú na rôzne oblasti podnikania. Hotel je zaradený do siete hotelov Primestar Hotels na Slovensku a v Chorvátsku z čoho vyplývajú rôzne zaujímavé benefity pre našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1308950  Dátum zverejnenia: 25.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 eur / brutto + motivačná zložka % z predaja + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky. /finálna úroveň platu môže siahať do výšky 600€ v čistom, závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/