JEDINEČNÉ MIESTA POTREBUJÚ JEDINEČNÝCH ĽUDÍ.

Kariéra v hoteloch, ktoré vám pomôžu rásť.

Masérka/pracovníčka wellnessu

Salamandra hotel, Hodruša Hámre, Banskobystrický kraj, Banská Štiavnica
Platové podmienky
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Pracovná náplň:

- vykonáva telové masáže, zábaly a tvárové ošetrenia
- starostlivosť o poriadok a čistotu v priestoroch celého hotelového spa
- predaj kozmetiky

Požiadavky:

- chuť pracovať a zlepšovať sa v odbore, samovzdelávanie
- flexibilita, lojálnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame:

- v prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- možnosť využitia vstupov do wellness a skipasov
- kontinuálne vzdelávanie s možnosťou rastu v rámci kariérneho rebríčka
- motivačné finančné ohodnotenie
- friends & family rate na služby a ubytovanie v hoteli

Jedine spokojní a motivovaní zamestanci dokážu napĺnať toto poslanie, a preto okrem iného u nás nájdete:

  • 1. Neustály profesionálny rozvoj a účasť na školeniach.
  • 2. Nadštandardné finančné ohodnotenie s možnosťou veľmi zaujímavých bonusov.
  • 3. Možnosť kariérneho postupu - šikovných kolegov radi povýšime.
  • 4. Možnosť využívať služby hotela zadarmo alebo za veľmi zvýhodnených podmienok
  • Neustály
    rozvoj

  • Finančné
    ohodnotenie

  • Kariérny
    postup

  • Benefity

ID: 1308950   Dátum zverejnenia: 16.1.2017