Servisní technik - on site support

Docutec s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Leader na trhu v oblasti paper processingu hledá pro svého zákazníka vhodného kandidáta na pozici technické podpory.

Pracovní náplň:
- servis instalovaného zařízení
- pravidelná údržba a opravy zařízení
- evidence a optimalizace skladových zásob
- péče o zákazníka

Požadujeme:
- zkušenosti v oblasti elektrotechniky, mechaniky
- ŘP sk. B
- znalost práce na PC
- samostatnost, spolehlivost, flexibilia

Nabízíme:
- práci v moderní firmě s dlouholetou působností
- možnost profesního růstu
- odborná školení
- fin. ohodnocení dle praxe a zkušeností
- po zkušební době možnost dalších benefitů
- možný nástup ihned

V případě zájmu zasílejte vaše životopisy na níže uvedený kontakt.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 1872094  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.