Obchodník pre inovatívny technologický Startup

DOCKitIN a.s.

Miesto práce
Jégého 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Atraktívne mzdové ohodnotenie. Mzda je stanovená vždy individuálne, podľa skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého kolektívu hľadáme AKVIZIČNÉHO obchodníka, ktorý priblíži náš inovatívny produkt a služby klientom (o produkte viac na www.dockitin.com).

Náplň práce:
• vytváranie obchodno-marketingovej stratégie a následná realizácia samostatných projektov na podporu predaja služieb
• akvizícia nových klientov, osobné stretnutia so zástupcami firiem
• príprava a konzultácia obchodných ponúk, prezentácií, cenotvorba
• pravidelné vyhodnocovanie výsledkov obchodno-marketingových aktivít
• zefektívňovanie interných obchodno-komunikačných procesov za účelom zvyšovania počtu klientov a rastu ziskovosti
• vyjednávanie podmienok spolupráce s tretími stranami, účasť na konferenciách
• dosahovanie stanovených obchodných cieľov
• budovanie a posilňovanie značky

ponúkame:
• prácu v mladej spoločnosti s revolučným produktom
• prostredie, kde sa cenia nové nápady a proaktívny prístup
• práca s najnovšími technológiami a SW nástrojmi
• motivujúce odmeňovanie zohľadňujúce plnenie cieľov
• veľkú flexibilitu pri návrhu aj realizácii výborných a úspešných nápadov
• firemné auto

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, a spĺňate uvedené požiadavky, prosím, pošlite Váš životopis e-mailom prostredníctvom online formulára. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky a budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívny šofér
• predošlé skúsenosti s obchodom
• veľmi dobré obchodné zručnosti, vyjednávanie
• silné prezentačné a komunikačné zručnosti, profesionálne vystupovanie
• aktívny prístup k získavaniu zákazníkov a uzatváraniu obchodov
• silná orientácia na zákazníka
• záujem o nové technológie a trendy
• tvorivé, komplexné a analytické myslenie
• veľmi dobré organizačné schopnosti a efektívne využívanie času
• cieľavedomosť, snaha dosahovať dobré výsledky
• zodpovedný a pozitívny tímový hráč, ktorý pracuje, lebo ho to baví, nie preto, že musí

Spoločnosť DOCKitIN a.s. je startup, ktorý má ambíciu stať sa najspoľahlivejším partnerom pre bezpečnú archiváciu dokumentov s využitím najmodernejších technológií a byť exkluzívnym dodávateľom služieb súvisiacich so správou fyzických a elektronických dokumentov.
Prostredníctvom fyzického archívu, mobilnej a webovej aplikácie poskytujeme služby, ktoré našim klientom pomôžu upratať si v osobných, či firemných dokumentoch a sprehľadniť dôležité údaje, či termíny, ktorým doteraz nevenovali pozornosť. Papierové dokumenty majú klienti prehľadne a hlavne bezpečne uložené na jednom mieste, a zároveň sú im dostupné odkiaľkoľvek 365 dní v roku cez mobilnú, či webovú aplikáciu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3163165  Dátum zverejnenia: 6.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívne mzdové ohodnotenie. Mzda je stanovená vždy individuálne, podľa skúseností a praxe uchádzača.