Можливість для людей з України

Pokladník/obsluha do reštaurácie Nomad v Avione

DOCK s. r. o.

Miesto práce
Ivanská cesta 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmzda je uvedená v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná, obedová reštaurácia Nomad vo foodcourt-e v Avione hľadá šikovného a zodpovedného kolegu na pozíciu pokladník/obsluha. NOMAD je "svetové bistro", kde zažijete exotickú cestu svetovou kuchyňou s autentickými chuťami.
Práca je pohodová a nenáročná, zložená z obsluhy zákazníkov, práce s pokladňou a údržbou priestoru. Prax je vítaná, ale nie je podmienkou, radi nového kolegu zaučíme. Pracovná doba je na dlhý - krátky týždeň.

Tvoje zodpovednosti:

- práca s pokladňou
- obsluha zákazníkov
- práca s hotovosťou
- pomocné práce pri príprave jedál
- upratovacie práce
- dodržiavanie hygienických a firemných štandardov

Čo ti ponúkame?
* pohodová práca bez stresu v stabilnej sieti prevádzok
* obedy v hodnote viac ako 100 eur zadarmo a ďalšie zľavy na potraviny
* možná rotácia v rámci obchodnej siete
* skvelý tím
* možnosť nadčasov s extra ohodnotením

V prípade záujmu nám zašli svoj životopis na e-mail: [email protected]

Zaslaním životopisu zároveň dávaš súhlas so spracovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za Tvoj záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
- pracovitosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup
- spoľahlivosť
- vzťah k zákazníkom
- vzťah k jedlu

NOMAD je "svetové bistro", kde zažijete exotickú cestu svetovou kuchyňou s autentickými chuťami. V Bratislave prevádzkujeme tri reštaurácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1887053  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac