Kuchár, pomocný kuchár - Rybárska bašta Dobys

DOBYS - GASTRO s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 1057/84, Solčany, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KUCHÁR
- požadujeme rýchlosť, samostatnosť, kreativitu a zodpovedný prístup pri príprave jedál,
- príprava jedál a la carte , príprava jedál na svadby a oslavy,
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov,
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku,
- vyučený v odbore + prax
-zdravotný preukaz

Pomocný kuchár
- prax v kuchyni

V prípade, že máte záujem o ponúkané voľné pracovné miesto KUCHÁRA a POMOCNÉHO KUCHÁRA , zašlite nám prosím ŽIVOTOPIS na adresu dobys.gastro@gmail.com (v životopise poprosíme uviesť kde ste pracovali, ako dlho a Vaše telefónne číslo).

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

2

- vyučený kuchár s praxou v reštauračnom zariadení a hoteloch
- požadujeme rýchlosť, samostatnosť a kreativitu pri príprave jedál,
- príprava jedál a la carte , príprava jedál na svadby a oslavy

Rybárska bašta DOBYS je novovybudovaná reštaurácia v príjemnom prostredí, ktorá sa nachádza v SOLČANOCH (okres Topoľčany) - kapacita reštaurácie 90 osôb + 150 osôb terasa.Jedlá reštaurácie sú prioritne zamerané na špeciality z rýb, ale aj na jedlá z hovädzieho, kuracieho a bravčového mäsa, ďalej cestovín a dezertov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Malinová 4292/46
95501 Topoľčany
ID: 1882535   Dátum zverejnenia: 19.10.2016