Obchodník s nehnuteľnosťami - Dobré Reality - Najvýhodnejšie podmienky na realitnom trhu!

DOBRÉ REALITY s. r. o.

Centrála: Falešníka 10, 971 01 Prievidza, pobočky Dubnica nad Váhom, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

REALITNÝ MAKLÉR v spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.- Sme silnou slovenskou realitnou sieťou a lídrom na trhu v oblasti realitných služieb. Od roku 2010 patríme medzi najväčšie a najdynamickejšie realitné spoločnosti v SR.
Dávame príležitosť ambicióznym, skúseným obchodníkom, ako aj začiatočníkom, ktorí chcú zvýšiť svoje príjmy a stať sa nezávislými a uznávanými odborníkmi v oblasti realít. Hľadáme ambicióznych ľudí z rôznych profesijných oblastí, všetkých vekových kategórií, s vysokým pracovným nasadením a s dobrými komunikačnými schopnosťami. Ponúkame skvelú príležitosť pridať sa k skúsenému tímu profesionálnych obchodníkov, ktorí vám budú nápomocní v začiatkoch vašej realitnej kariéry. U nás máte možnosť otvoriť si vlastnú kanceláriu zastrešení silnou značnou bez akýchkoľvek poplatkov za franšízu alebo inzerciu.

Vašou náplňou práce bude:

  • Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a komunikácia s klientmi.
  • Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností.
  • Správa nehnuteľností prostredníctvom špecializovaného softvéru.
  • Vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klientov.
  • Možnosť vedenia vlastnej kancelárie alebo tímu realitných maklérov.

Naše skúsenosti v kombinácii s vašim nasadením pre vás zabezpečia stabilný príjem, finančnú nezávislosť a dobré meno profesionálneho realitného makléra.
Naučíme vás obchodovať vo svete realít, komunikovať s klientmi na profesionálnej úrovni, v súlade s etickým kódexom spoločnosti a úspešne vyhľadávať zaujímavé investičné príležitosti.

Medzi naše najväčšie konkurenčné výhody oproti ostatným spoločnostiam patria:

  • vysoké maklérske a manažérske odmeny
  • našim maklérom neodrátavame DPH (zostáva celá vaša odmena)
  • najrýchlejšie vyplácanie odmien - ihneď po rezervácii nehnuteľnosti
  • žiadne poplatky za značku, inzerciu alebo školenia
  • uprednostňujeme menšie realitné tímy a individuálny prístup (nie sme veľkou anonymnou spoločnosťou)

Ďalšie výhody spolupráce s nami:
  • nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie silnej spoločnosti
  • vlastné IT oddelenie a podpora renomovanej advokátskej kancelárie
  • prepracovaná marketingová podpora podporujúca pravidelný predaj
  • atraktívne možnosti kariérneho postupu a rastu
  • kapitálovo silné zázemie a vlastný výkup nehnuteľností
  • nie sme franšízová spoločnosť = žiadne mesačné poplatky
  • vlastný školiaci systém na všetkých úrovniach
  • vedenie skúsenými obchodníkmi
  • šikovným a ambicióznym otvoríme vlastnú kanceláriu

Požadujeme: Dobré komunikačné vlastnosti, príjemné vystupovanie, dobrý telefonický a osobný kontakt s klientmi.
Svoj životopis pošlite s fotografiou. Informovať budeme všetkých, ale
NA OSOBNÝ POHOVOR BUDÚ POZVANÍ IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je dôležité, čo ste robili a študovali doteraz

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dávame priestor šikovným, komunikatívnym, aktívnym, zákaznícky orientovaným ľuďom so zodpovedným prístupom, nasadením a záujmom o ďalší osobnostný a profesionálny rozvoj.

Očakávame od vás samostatný a zodpovedný prístup ku klientom, ochotu profesionálne napredovať, dobré organizačné schopnosti a vytrvalosť.

Ak máte uvedené schopnosti umožníme vám zaradiť sa k nášmu tímu úspešných realitných maklérov dosahujúcich nadštandardné finančné ohodnotenie.
UVEĎTE PRACOVNÚ POZÍCIU A MESTO, V KTOROM CHCETE PRACOVAŤ.

Niečo viac o nás:
Najspokojnejší realitní makléri sú súčasťou tímu DOBRÉ REALITY. Sme silnou slovenskou realitnou sieťou a lídrom na trhu v oblasti realitných služieb. Ak chcete spokojne a bez stresu pracovať v oblasti nehnuteľností, v príjemnom firemnom prostredí, tak určite spolupracujte s nami. O výhodách spolupráce s nami sa už presvedčili mnohí začínajúci aj skúsení realitní makléri.

Ponúkame Vám významné konkurenčné výhody oproti ostatným realitným spoločnostiam, ako napríklad: motivujúce maklérske a manažérske odmeny, najrýchlejšie vyplácanie odmien a mnoho ďalších výhod.

Naše skúsenosti v kombinácii s aktívnym a ľudským prístupom pre Vás zabezpečia stabilný príjem, finančnú nezávislosť a dobré meno profesionálneho realitného makléra.

Pomôžeme Vám s obchodovaním vo svete realít, komunikáciou s klientmi na profesionálnej úrovni a efektívnym vyhľadávaním zaujímavých investičných príležitostí.

Kontakt

ID: 1663476  Dátum zverejnenia: 16.9.2016