Manažér realitného tímu spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o.

Centrála: Falešníka 10, 971 01 Prievidza, okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Žiar nad Hronom, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Myjava, okres Partizánske, okres Púchov, okres Dunajská Streda, okres Hlohovec, okres Levice, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúca odmena za vedenie tímu a nadštand. odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská realitná spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. hľadá skúsených obchodníkov, vedúcich obchodných tímov a ambicióznych ľudí na pozície manažérov pobočiek a obchodných zastúpení.
Pokiaľ máte skúsenosti s obchodovaním s nehnuteľnosťami, alebo máte skúsenosti s vedením obchodného tímu ponúkame vám príležitosť pre kariérny rast na zodpovednej a stabilnej pozícii, v ktorej naplno zúžitkujete vaše obchodnícke a manažérske schopnosti. Na začiatok vám ponúkame silnú firemnú podporu a pripravené portfólio nehnuteľností vo vybraných lokalitách.

Vašou náplňou práce bude:
  • Vytvorenie a vedenie vlastného realitného tímu.
  • Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností.
  • Vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klientov.

Spoluprácou s nami si zabezpečíte stabilný príjem, finančnú nezávislosť a dobré meno obchodníka s nehnuteľnosťami.
Naučíme vás obchodovať vo svete realít, komunikovať s klientmi na profesionálnej úrovni, v súlade s etickým kódexom spoločnosti a úspešne vyhľadávať zaujímavé investičné príležitosti.

Medzi najväčšie výhody spolupráce s nami patria:

  • fungujúca štruktúra pobočiek a zastúpení
  • nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie silnej spoločnosti
  • vlastné IT oddelenie a služby renomovanej advokátskej kancelárie
  • prepracovaná marketingová podpora pre pravidelný predaj
  • kapitálovo silné zázemie a investície v oblasti výkupu nehnuteľností
  • stabilná a dlhodobá práca s nadštandardným ohodnotením

Požadujeme: Dobré komunikačné vlastnosti, príjemné vystupovanie, náročnosť na telefonický a osobný kontakt so zákazníkmi.
Svoj životopis pošlite s fotografiou. Informovať budeme všetkých, ale
NA OSOBNÝ POHOVOR BUDÚ POZVANÍ VYBRATÍ UCHÁDZAČI. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je dôležité, čo ste robili a študovali doteraz

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame schopnosť viesť tím obchodníkov, vysoké pracovné nasadenie, samostatný a zodpovedný prístup k práci, ochotu vzdelávať sa, dobré organizačné schopnosti a vytrvalosť.

Niečo viac o nás:
Najspokojnejší realitní makléri sú súčasťou tímu DOBRÉ REALITY. Sme silnou slovenskou realitnou sieťou a lídrom na trhu v oblasti realitných služieb. Ak chcete spokojne a bez stresu pracovať v oblasti nehnuteľností, v príjemnom firemnom prostredí, tak určite spolupracujte s nami. O výhodách spolupráce s nami sa už presvedčili mnohí začínajúci aj skúsení realitní makléri.

Ponúkame Vám významné konkurenčné výhody oproti ostatným realitným spoločnostiam, ako napríklad: motivujúce maklérske a manažérske odmeny, najrýchlejšie vyplácanie odmien a mnoho ďalších výhod.

Naše skúsenosti v kombinácii s aktívnym a ľudským prístupom pre Vás zabezpečia stabilný príjem, finančnú nezávislosť a dobré meno profesionálneho realitného makléra.

Pomôžeme Vám s obchodovaním vo svete realít, komunikáciou s klientmi na profesionálnej úrovni a efektívnym vyhľadávaním zaujímavých investičných príležitostí.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Svitok
Tel.: +421918800080
E-mail: poslať životopis
ID: 1589399  Dátum zverejnenia: 13.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúca odmena za vedenie tímu a nadštand. odmeňovanie