Area manager

DOBRE MOBILY, s.r.o.

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Činnosti podľa zmluvy, reportovanie nadriadeným zamestnancom, kontrola práce podriadených zamestnancov, určovanie základných pokynov, plnenie úloh určených nadriadeným vedúcim zamestnancom, resp. štatutárnym orgánom podľa organizačného a kompetenčného predpisu/poriadku zamestnávateľa.
• Usmerňovanie zamestnancov prevádzok príkazmi, inštrukciami, radami a komunikácia so zamestnávateľom
• Vedenie evidencie a iných záznamov i evidencie vyžadovaných zamestnávateľom a právnymi predpismi.
• Zabezpečenie chodu zverených prevádzok z hľadiska organizačného a materiálne - technického zabezpečenia.
• Plnenie iných úloh požadovaných zamestnávateľom v súvislosti so zabezpečením prevádzok + akékoľvek iné práce, ktoré je možné očakávať od AREA manažéra s prihliadnutím na manažment chodu prevádzok
• Tímová spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy
• Vykonávanie checklistov za pridelené prevádzky min. 1x mesačne za každú prevádzku a ich evidencia
• Výberové konania na podriadených.
• Školenie a motivácia na podriadených.
• Kontrola tovaru a jeho reportovanie
• Vykonávanie inventúr
• „Scan“ konkurencie a jeho reportovanie
• Kontrola všetkých vykúpených MT na predajni.
• Čiastočná marketingová aktivita.

Prečo si myslíme, že sa ti u nás bude páčiť?
Pár našich názorov a filozofií
• Kto nič nerobí, nič nepokazí. Každý robí chyby. Ak niekto urobí chybu, opravíme to, poučíme sa a ideme ďalej.
• Radi veci meníme. Za to, že sa niečo robilo dlhodobo, ešte neznamená, že sa to robilo správne. Si ochotný meniť svoje zvyky?
• Máme super firemné raňajky - 1x mesačne sa všetci spolu naraňajkujeme
• Z času na čas sa treba odreagovať - biliard a stolný futbal máme priamo v kancelárii.
• Veľmi si dávame záležať na ľudských kvalitách. Vo firme trávime veľa času, preto ho chceme tráviť s ľuďmi, s ktorými sa cítime dobre.
• Neradi šetríme na nesprávnych miestach.

• Mobilný telefón
• Notebook/tablet
• Firemné akcie/Teambuildingy
• Zľavy na nami ponúkaný tovar – zamestnanecký nákup
• Školenia

Informácie o výberovom konaní

Odkedy ťa potrebujeme?
Hneď ako to bude možné. Najlepšie by bolo, keby si vedel nastúpiť ihneď, ale ak to možné nie je, vieme počkať. Na kvalitných ľudí sa oplatí počkať.

Ak ťa zaujala táto ponuka pošli nám odpoveď na tieto otázky:
• Prečo sa chceš stať Area managerom?
• Čo si myslíš, že môžeš priniesť pre náš tím?
• V čom si lepší od ostatných?
Pošli nám svoj životopis, radi si ho prečítame, ale nie je pre nás dôležité, či si skončil Harward ani koľko km máš najazdené a koľko kurzov ukončených. Dôležitá je tvoja osobnosť, ktorá bude zapadať do nášho tímu ako hmhmhm na šerbel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, obchod, retail

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ako si predstavujeme ideálneho kandidáta
• Si zameraný na výsledky.
• Máš obchodné a manažérske skúsenosti.
• Nikdy nemáš dosť - stále ťa to ťahá dopredu a chceš vedieť viac.
• Máš vo veciach systém a zmysel pre poriadok.
• Vieš dobre fungovať v tíme - vieš pomôcť iným, a keď treba, vieš o pomoc požiadať
• Máš chuť niečo vybudovať

Sme dynamická, expandujúca maloobchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu s významným trhovým podielom. Zaoberáme sa predajom mobilných a dátových zariadení a taktiež predajom doplnkového sortimentu konečným zákazníkom. Ponúkame poradenstvo v oblasti komunikačnej a dátovej technológie.

Tak prečo sa k nám nepridať?

Viac informácii o nás nájdete na:
www.dobremobily.sk
www.vykupmobilov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3149079  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou