Odborná asistentka, asistent - prečítajte si pozorne obsah inzerátu

Dobré HYPO s.r.o.

Miesto práce
Zohorská 1, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.2.2022
10 EUR/hod.plus odmena za aktivity v procese práce s klientom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prvom rade ste pravou rukou riaditeľa....

- Telefonické dojednávanie obchodných stretnutí s klientami z databázy 70% času zaberá táto činnosť
!!!Pozor keď máte problém s akt. oslovovaním klientov nereagujte, nejedná sa o admin. prácu výlučne. !!!! Ale neobvolávate zlaté stránky ale voláte na firemnú databázu.
Následne by ste sa mali aktívne vedieť zapojiť do celého procesu práce s klientom. Obchodník spraví predaj vy doťahujete všetky administratívne kroky.

- Práca s interným systémom, zadávanie klientov a údajov do systému, jeho aktualizácia
- Starostlivosť a komunikácia s klientami
- Spolupráca s ostatnými členmi oddelenia

- zázemie v stabilnej spoločnosti

- finančné benefity

- príplatky pri nadštandardnom plnení pracovných povinností

- odmeny za aktivitu niekedy až 100% z platu

- nefinančné benefity

- mimopracovné a voľnočasové aktivity

pozícia je vhodná aj pre absolventa alebo popri škole, uprednostnení budú ľudia so skúsenosťami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulý a bezchybný rečový a písomný prejav,
- vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti a dôslednosti v práci,
- výborné prezentačné a komunikačné zručnosti,
- schopnosť tímovej práce,
- vysoká odolnosť voči stresu,
- ochota zlepšiť svoju komunikáciu s ľuďmi,
- odolnosť voči stresu,
- zodpovednosť a dôslednosť

- práca nie je na full time ale maximálne 2 krát týždenne na 5-6 hodín

Akuo s.r.o. je nová dynamická spoločnosť so skúsenými ľuďmi z finančného trhu ktorý Vám vedia zagarantovať tie najvýhodnejšie podmienky vo všetkých segmentoch finančného trhu. Najrýchlejšie je vidieť efektivitu našej práce na úveroch kde práve tento segment tvorí 80% našej činnosti. Pracujeme s bonitnou klientelou.
ID: 2763291  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.