Hypotekárny špecialista, fix plus odmena, vhodné pre bankárov

Dobré HYPO s.r.o.

Za kasárňou 1 Bratislava 83101, Senec, Dunajská Streda, Prievidza, Nitriansky kraj, Komárno, Nitra, Šaľa, Topoľčany, Banská Bystrica, Brezno, Košický kraj, Košice, Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
800 EUR/mesiac, provízie plus bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s databázou klientov a ich aktívne oslovovanie. Riešenie individuálneho portfólia pre každého klienta. Aktívne vzdelávanie a získavanie vedomostí, nových klientov zručností a odbornosti. Dlhodobá starostlivosť o klienta.

Poradcov hľadáme na pobočku v POLUS-e v Bratislave

Individuálna pracovná ponuka ušitá na mieru.
Flexibilná pracovná doba.
Zaujímavý kariérny rast.
Telefón a tablet aj na súkromné účely.

Kvalitné a veľmi rýchle zapracovanie ľudí ktorý majú skúsenosti z finančným trhom. - prídete mi pre Vás máme miesto a pracujete

máme v portfóliu najširšiu ponuku bánk, exkluzívne sporiace produkty s 5,5% garantovaným výnosom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme cieľavedomých a komunikatívnych ľudí, ktorí sú zodpovední za vlastné výsledky, neuspokoja sa s priemerom a majú chuť učiť sa nové veci a prekonávať samých seba.

Veľkou výhodou sú predošlé skúsenosti v oblasti priameho predaja, manažovania a riadenia obchodného tímu, práca s klientom a skúsenosti z oblasti služieb.

Dobré Hypo s.r.o. je nová dynamická spoločnosť so skúsenými ľuďmi z finančného trhu ktorý Vám vedia zagarantovať tie najvýhodnejšie podmienky vo všetkých segmentoch finančného trhu. Najrýchlejšie je vidieť efektivitu našej práce na úveroch kde práve tento segment tvorí 80% našej činnosti. Pracujeme s najbonitnejšou klientelou.

Za kasárňou 1
83264 Bratislava
ID: 2747613   Dátum zverejnenia: 26.10.2016