Sales Representative/Predajca služieb

DNV Business Assurance Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DNV GL Business Assurance Slovakia s.r.o. hľadá do svojho tímu vhodného kandidáta/kandidátku na pozíciu SALES REPRESENTATIVE (Predajca služieb).

Náplň práce:
• identifikácia obchodných príležitostí a vhodných obchodných partnerov pre spoluprácu
• aktívne oslovovanie potencionálnych klientov
• monitoring a sledovanie vývoja trhu
• vedenie obchodných stretnutí s potencionálnymi klientami
• príprava prezentácií a návrhov na spoluprácu
• príprava cenových ponúk a ich následná prezentácia
• uzatváranie obchodných prípadov
• vyjednávanie konečnej podoby zmluvných podmienok
• vytváranie a budovanie efektívnych a prínosných partnerstiev
• schopnosť predať služby s pridanou hodnotou v rámci každého obchodného prípadu
• identifikácia a analýza možných potrieb klienta
• spoluúčasť na príprave marketingových aktivít
• spoluúčasť na príprave prezentácií, návrhov, plánov, analýz a reportov
• zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov činností realizovaných v rámci „partnerstiev“ medzi klientom a spoločnosťou
• zaistenie plnenia obchodných cieľov v súlade s obchodným plánom predaja

mobilný telefón vrátane internetového pripojenia
služobný automobil aj na súkromné účely
5 týždňov dovolenky + sick days
kompenzácie v prípade choroby
príspevok na dôchodkové pripoistenie
príspevok na kultúrne a športové aktivity
home office
stravné lístky

V prípade Vášho záujmu pošlite štruktúrovaný životopis s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
• SŠ/VŠ vzdelanie
• minimálna prax 3 roky v oblasti predaja (výhodou predaj profesionálnych služieb)
• znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
• vodičský preukaz sk. B
• znalosť MS Office
• reprezentatívne vystupovanie
• komunikatívnosť, zodpovednosť, tímová spolupráca
• výhodou je znalosť manažérskych systémov riadenia
• termín nástupu: ihned

DNV Bussiness Assurance je jedným z popredných svetových certifikačných orgánov. Spolupracujeme s našími zákazníkmi na zabezpečení výkonnosti ich produktov, procesov a celej organizácie prostredníctvom certifikácie, hodnotenia a vzdelávania. Pomáhame zákaznikom budovať dôveru zainteresovaných strán a vytvárať platformu pre udržateľnú výkonnosť.
ID: 2021798  Dátum zverejnenia: 13.4.2015