Regionálna obchodná zástupkyňa

DN FORMED Brno s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• Samostatné jednanie v Banskobystrickom, Košickom, Prešovskom a Žilinskom kraji
• Prezentácia pomôcok pre dojčiace mamičky – viac o produktoch: www.medela.cz/sk/
• Komunikácia s existujúcimi odberateľmi (pôrodnice, lekárne, babyshopy, obchodná sieť)
• Získavanie nových zákazníkov
• Prezentácia a prednášky na seminároch, výstavách a kongresoch

Ponúkame:
• Prácu na plný úväzok
• Neustále sa rozvíjajúci a perspektívny odbor
• Možnosť sebarealizácie
• Motivačné platové ohodnotenie
• Mobilný telefón
• Notebook
• Služobné auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Min. SŠ zdravotnícke vzdelanie v odbore pôrodná asistentka, sestra novorodeneckého, gynekologického alebo detského oddelenia, laktačná poradkyňa, zdravotník

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požiadavky:
• Min. SŠ zdravotnícke vzdelanie v odbore pôrodná asistentka, sestra novorodeneckého, gynekologického alebo detského oddelenia, laktačná poradkyňa, zdravotník
• Prax v uvedenom odbore, poprípade i v obchodnej činnosti
• Miesto bydliska uchádzača: okolie Popradu, Prešova, Košíc
• Skúsenosti s materstvom vítané
• Výborné organizačné a komunikačné schopnosti
• Samostatnosť a flexibilita
• Plné pracovné nasadenie pre zverenú činnosť
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• Znalosť práce na PC: Internet, MS Office – Excel, Word, PowerPoint
• Vodičský preukaz skupiny B
• Rodný jazyk: slovenčina
• Základy anglického jazyka sú vítané

Spoločnosť DN FORMED Brno s.r.o. bola založená v roku 1992 so zameraním na dodávky tovarov a služieb pre zdravotníctvo, kúpeľníctvo, laboratóriá, ústavy sociálnej starostlivosti a fitness centrá. V roku 2003 bolo rozšírené portfólio o výrobky podporujúce dojčenie. Od roku 2016 pôsobí spoločnosť ako výhradný distribútor švajčiarskej spoločnosti Medela aj v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3085693  Dátum zverejnenia: 30.5.2017