Klientský pracovník Global Finance, a. s., pracovník call-centra

DMD Consulting, s.r.o.

okres Bardejov, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou, Košice, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- vypracovanie finančnej analýzy klienta za účelom ponuky portfólia produktov
- starostlivosť o klientov, poskytovanie následného servisu
- servis existujúcich klientov

- možnosť kariéry v prestížnej spoločnosti GLOBAL FINANCE, a.s.
- možnosť práce ako klientský pracovník ZUNO banky
- komplexné a dobre predajné produktové portfólio - poistenie osôb, majetku a automobilov, penzie, investovanie, leasingu, úverové riešenie požiadaviek klientov a realít
-možnosť pridelenia klientskych kmeňov k osloveniu
-rýchle a spravodlivé odmeňovanie - 2 výplatné termíny mesačne
-komplexný bezplatný systém vzdelávania a tréningov v oblasti
finančného poradenstva a manažérskych zručností
- nadštandardné finančné ocenenie manažérov prichádzajúcich
s vlastným tímom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

GLOBAL FINANCE, a.s.
Spoločnosť vznikla s cieľom poskytnutia komplexných finančných služieb klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

DMD Consulting, s.r.o. je fin. sprostredkovateľom spoločnosti GLOBAL FINANCE, a.s. Spoločnosť Global Finance vznikla s cieľom poskytnutia komplexných finančných služieb klientom. Náš systém je založený na troch základných pilieroch: finančné plánovanie, finančná optimalizácia a klientsky servis. Každý z pilierov je pre dôležitou dôležitou súčasťou komplexných finančných služieb ale hlavnou pridanou hodnotou, na ktorej staviame naše služby, je klientsky servis. Klientsky servis je dlhodobá záruka spolupráce do budúcnosti, prispôsobenie sa klientovým aktuálnym potrebám a napredovanie spolupráce na základe technických inovácií a modernizácie systému. Ako jediná spoločnosť prinášame na trh klientsky portál a klientsku aplikáciu, kde bude mať každý klient, všetky svoje produkty využívané na finančnom trhu pod jednou strechou. Vstupom do Global klubu získava klient benefity, podporu a služby, ktoré vyplývajú so spolupráce s našou spoločnosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2098830  Dátum zverejnenia: 29.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou