Manažer nákupu pro východní evropu

DMC management consulting s.r.o.

Místo práce
Okres Malacky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení a koordinace nákupu v závodech na Slovensku, v Čechách a Polsku
• Nákup nepřímého režijního materiálu a služeb
• Outsourcing/insourcing výroby
• Správa dodavatelského portfolia a vyhledávání nových dodavatelů
• Výběrová řízení a vyhodnocování nabídek
• Cenová jednání a uzavírání obchodních smluv
• Hodnocení dodavatelů a vyřizování reklamací ve spolupráci s oddělením kvality
• Spolupráce s nákupem mateřské společnosti a komoditním nákupem
• Nákupní controlling a reporting
• Vedení a motivace 4členného týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí a podporu nadnárodní společnosti
• Motivační finanční ohodnocení (hrubá mzda + roční bonus)
• Firemní automobil, notebook, mobilní telefon
• Nástup dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Tower Automotive je přední světový výrobce navrhovaných kovových dílů a sestav.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ / SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
• Praxe v oblasti nákupu ve výrobní nadnárodní společnosti
• Znalost nákupního procesu
• Zkušenosti s vedením lidí (alespoň 3 roky)
• Velmi dobré vyjednávací, rozhodovací a analytické schopnosti
• Aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou
• Velmi dobrá znalost MS Excel, případně dalších výrobních SW
• Ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost zaměřená na řešení speciálních projektů v oblasti řízení lidských zdrojů. Máme zkušenosti z projektů ve výrobních společnostech, finančních institucích (banky, pojišťovny, leasing, spotřebitelské úvěry), FMCG, retailu - a to jak v České republice, tak i v zemích střední a východní Evropy.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2078627  Dátum zverejnenia: 13.4.2015