Správca Eshopu

SVAROGUS s. r. o.

Roľnícka, Bratislava-Vajnory, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.8.2023
1 200 - 2 200 EUR/mesiac+ Bonusy za nadštandardné tržby. Finálna výška mzdy bude závisieť od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nasadni na vlak do zabehnutej firmy. Budeme potrebovať kolegu, čo si vyhrnie rukávy a pustí sa s chuťou do práce. Tvojim poslaním bude kompletná správa internetového obchodu, a to konkrétne:
- dopĺňanie produktov, tvorba textov a obsahu
- vytváranie pútavej grafiky (obrázky, bannery)
- optimalizácia pre vyhľadávače
- tvorba faktúr, korešpondencia, spracovanie objednávok
- tvorba ebookov, newslettrov
- analýza cien a aktualizácie
- práca so skladovým systémom
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- technická podpora

- práca so zaujímavým tovarom
- možnosť kariérneho rastu a postupu na manažérsku pozíciu
- priestor na uplatnenie vlastných nápadov a iniciatívy

ČÍTAJ PROSÍM POZORNE! Záleží nám na tom, že sa hlásiš práve k nám so zámerom a vieš si predstaviť, že by ťa táto práca napĺňala. Neoddeliteľnou súčasťou žiadosti je preto MOTIVAČNÝ LIST s fotografiou. Bez neho nebudú žiadosti ani len postúpené do druhého kola. Uveď aj tvoje doterajšie skúsenosti s prácou podobného charakteru a zvýš si tak svoje šance. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov. Daj si záležať na kvalitnej žiadosti, ktorá nás presvedčí. Ťešíme sa na teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

webdizajn, technické, obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vyžadujeme prax v oblasti obchodu a webdizajnu

Počet rokov praxe

2

- znalosť práce so správou webu/ eshopu
- schopnosť nasledovať pracovné postupy a technológie firmy
- zodpovednosť a samostatnosť pri riešení úloh
- záujem o náš sortiment
- anglický alebo nemecký jazyk (výhodou)

Krbové štúdio SVAROGUS - navrhujeme a realizujeme spoľahlivé a krásne krby, pece a komínové systémy. Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby. www.SVAROGUS.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2019828  Dátum zverejnenia: 20.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac