IT špecialista – užívateľský servis

Na pántoch 18, Bratislava

plný úväzok,
nástup 01.04.2015

19.500 € brutto ročne

Náplň práce a zodpovednosť

  • komplexná softwérová podpora iných oddelení v súvislosti s využívanými aplikáciami
  • príprava reportov, dashboardov a analýz z rozličných dátových zdrojov
  • inovatívne riešenia rôznorodých požiadaviek z oblastí IT
  • účasť v interných a medzinárodných pracovných skupinách a projektoch
  • správa, testovanie, implementácia noviniek a kontrolné procesy v systéme SAP (Retail, Fi, Co)
  • podpora užívateľov v systéme SAP a riešenie problémov
  • modernizácia a automatizácia procesov v rámci firmy
  • školenie a podpora užívateľov pri zavádzaní nových technológií

Čo od Vás očakávame

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk – aktívne – úroveň B1
Anglicky jazyk – pasívne – úroveň A2
O úrovni jazyka požadujeme predložiť certifikát.

Počítačové znalosti – ktoré sú výhodou, prípadne budú doškolené:
  • znalosť niektorého z programovacích jazykov (C#, Visual Basic, SQL, PHP)
  • MS Office – úroveň pokročilý pre všetky aplikácie
  • správa a práca s databázami MS SQL a MY SQL
  • tvorba webových alebo desktopových aplikácií
  • práca v MS Visual Studio 2010
  • prax s DWH od MicroStrategy
  • prax s prácou v SAP

Osobnostné predpoklady:
  • analytické myslenie, dôslednosť a zmysel pre detail
  • vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti a precíznosti
  • schopnosť rýchlo sa učiť a zorientovať
  • nadšenie a chuť pracovať
  • odolnosť voči stresu
  • komunikatívnosť

Čo Vám ponúkame

13. plat

Pracovný pomer na dobu neurčitú

MultiSport karta

Príspevok na DDS

Vzdelávanie a rozvoj

Naša motivácia: konať v záujme ľudí

My v dm sme presvedčení, že obchod je tu pre ľudí, nie naopak. Preto ako obchodná spoločnosť konáme v záujme ľudí a robíme viac, než len predávame zubnú pastu a rúž. A môžete to cítiť. Každý deň. Nezáleží na tom, či ako zákazník, partner alebo ako spolupracovník. Máte záujem stať sa členom dm tímu a zažiť, čo znamená, keď práca baví? Neváhajte a odošlite svoju žiadosť ešte dnes.

ID: 2038858  Dátum zverejnenia: 6.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19.500 € brutto ročne