Řezník / vykoštování a upravu vepřového

DLF Personal AG

Místo práce
9602 Bazenheid, Švýcarsko
plný úvazek
Termín nástupu
15.12.2014
Mzdové podmínky (brutto)
po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledame řezníky na vykoštování a upravu vepřového masa v fabrikách ve Švýcarsku.
Požadujeme: Vyučení v oboru Řezník Praxe ve vykosťování podmínkou (2 roky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Komunikativní němčina výhodou
Podklady o praxi, životopis a vyuční list v německém jazyce přepošlete
na [email protected]

Informace o náboru

Nabízíme: Firemní benefity, stálý plat,prémie, zázemí stabilní společnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Řezník - vykosťování vepřového na linkách

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Praxi v oboru, komunikativnost , aktivní přístup, flexibilitu, dobrý zdravotní stav,manuální zručnost, spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DLF Personal AG - Švýcarská personální agentura.
Na Švýcarském pracovním trhu působíme od roku 2009. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce.
Z pohodlí Vašeho domova Vás připravíme na život a práci ve Švýcarsku.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1938593  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po dohodě