Švýcarsko / Profese sestry pro intenzivní péči

DLF Personal AG

Místo práce
Švýcarsko
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zabezpečování úkolů souvisejících s provozem v oblasti ošetřovatelsko-pečovatelské
monitorovací péče
a.t.d.

Informace o náboru

Po projevení Vašeho zájmu o nabízené místo zorganizujeme co nejdříve 2 -denní pobyt v nemocnici na naše náklady (cestovné, ubytování, strava). Během prvního dne si prohlídnete nemocnici a seznámíte se s personálním vedením. Druhý den strávíte na Schnuppern na oddělení, kde se poznáte s potencionálními kolegy a získáte bližší informace o fungovaní oddělení (pracovní atmosféra, přístrojové vybavení apod.).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

''DLF Personal AG poskytuje zájemcům o zaměstnání všechny služby bezplatně a hradí částečně náklady spojené se získáním pracovního místa ve Švýcarsku.''

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

specializace v oboru perioperační péče vítána

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikační schopnosti
diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
samostatnost, loajalita, komunikativnost
schopnost týmové práce
občanská a morální bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DLF Personal AG - Švýcarská personální agentura.
Na Švýcarském pracovním trhu působíme od roku 2009. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce.
Z pohodlí Vašeho domova Vás připravíme na život a práci ve Švýcarsku.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1928811  Dátum zverejnenia: 14.11.2014