Advokát/ advokátka

DLA PIPER WEISS-TESSBACH Rechtsanwälte GmbH, organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DLA PIPER je súčasťou celosvetovej siete advokátskych kancelárií poskytujúcich právne služby najmä v oblastiach: obchodné právo, právo obchodných spoločností, fúzií a akvizícií, občianske a pracovné právo, právo duševného vlastníctva, oblasť nehnuteľností a financovania.

Vašou úlohou bude poskytovať komplexné právne poradenstvo domácim aj zahraničným klientom.

Ponúkame Vám:

- možnosť profesného rastu
- dynamické pracovné prostredie medzinárodnej advokátskej kancelárie
- medzinárodný tréningový a vzdelávací program
- denné využívanie znalostí z cudzích jazykov
- ročný bonusovy program

Vaše žiadosti (motivačný list a životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku) zašlite prosím e-mailom pani Hedvige Zajícovej.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí zodpovedajú popisu pozície. Ďakujeme za porozumenie!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo a legislatíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- skúsenosti z medzinárodnej, prípadne renomovanej slovenskej advokátskej kancelárie sú značnou výhodou
- vzhľadom na to, že angličtina je firemným jazykom, je potrebné ju ovládať na komunikatívnej úrovni
- profesionálne vystupovanie vo vzťahu s klientmi
- zmysel pre tímovú prácu a individuálnu zodpovednosť
- pro-aktívny prístup
- dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti

DLA PIPER WEISS-TESSBACH Rechtsanwälte GmbH, organizačná zložka is a part of DLA Piper, a global law firm with lawyers located in more than 40 countries throughout the Americas, Europe, the Middle East, Africa and Asia Pacific. www.dlapiper.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 209628  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody