Elektromechanik/ slaboprúd

DKI PLAST, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
770€ + bonusy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- napájanie strojných zariadení a elektrospotrebičov na zdroj
- kontrolovanie, obsluha a údržba elektrických zariadení
- zodpovednosť za kompletizáciu a aktualizáciu elektro-dokumentácie pre interné účely a kontrolné orgány
- udržovanie čistoty a poriadku v pracovných priestoroch, čistenie pracovného vybavenia
- znalosť inštalácie nových technológií (ABB roboty..)
- znalosť plošných spojov
- elektrotechnická spôsobilosť min. § 21
- znalosť metód Kaizen, POKA YOKE

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Doplnkové dôchodkové sporenie
Výkonnostný a dochádzkový bonus
Príplatok za poobednú zmenu
Stravné lístky v hodnote 3,50 eur.
Letné a Vianočné kultúrne podujatie.

Zašlite nám svoje CV v slovenskom jazyku na adresu spoločnosti (mail, pošta). Nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo, prípadne e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti , avšak iba vybraní kandidáti , ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov, za účelom náborového procesu spoločnosti DKI Plast,s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ochota pracovať na 3 zmeny
Ochota učiť sa nové veci a zvyšovať si odbornosť aj samovzdelávaním
Ochota pracovať nadčas
Samostatnosť, proaktivita
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Dodržiavanie pracovnej disciplíny

DKI Group is a privately owned Danish company that has been an order-producing sub-contractor of plastic components to the industrial market. Our international customers are mainly from lighting-electrotechnical-furniture-medical and building industry.
Company has operation in Slovakia since 2003 and has about 200 employees.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bytčická 2
010 01 Žilina
ID: 1342375   Dátum zverejnenia: 31.3.2017