Reagujte bez životopisu

Lyžiarsky inštruktor

DK Sports

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
7 - 12 EUR/hod.7 € / hodina, ďalšie príplatky za vyučovanie viac klientov, za cudzí jazyk a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľov lyžovania a snowboardingu. Potrebný je kladný vzťah k deťom, ochota a úsmev pri učení : )
Výuka prebieha na lyžiarskom stredisku Zochova chata pri Modre. Odvoz z Bratislavy vieme zabezpečiť.
Učiteľ najčastejšie učí jedno až dve deti, prípadne dospelých. V prebehu dňa je možné odučiť 4 až 7 pracovných hodín.

Práca v príjemnej atmosfére rodinnej firmy
Možnosť zapožičať si výhodne lyžiarsku a snowboardovú výstroj v našej požičovni

Výuka prebieha počas lyžiarskej sezóny - cca od 20. decembra do marca. Záujemci ktorí spĺňajú podmienky budú po osobnom pohovore zaradení do našej databázy inštruktorov. Spolu si dohodneme termíny v ktorých môžu učiť a podľa toho budú obsadzovaní do výučby. Vieme sa dohodnúť na práci od jedného do 6 dní do týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Inštruktor lyžovania s min. 3. kvalifikačným stupňom alebo študent /absolvent FTVŠ (Fakulta telesnej výchovy a športu)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme rodinná firma ktorá už viac ako 18 rokov zabezpečuje lyžiarsku školu, požičovňu a servis na strediskách Pezinská Baba a Zochova chata.

Kvalitu lyžiarskej školy sa snažíme držať na vysokej úrovni a stále sa zlepšovať.
Myslíme si, že dobrá škola je o osobnom kontakte s klientom, preto sa nevenujeme výuke väčších skupín.
ID: 2914688  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 12 EUR/hod.7 € / hodina, ďalšie príplatky za vyučovanie viac klientov, za cudzí jazyk a pod.