Šéfkuchár - Nórsko (mzda od 3000 Eur v hrubom)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených šéfkuchárov na pracovne pozície v Nórsku.
Požadujeme vyučenie v odbore kuchár, prax, dobrú znalosť anglického jazyka. Skúsenosti zo zahraničia, najmä zo Škandinávie, sú výhodou. Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Nórsku. Ide o dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.

- minimálna mzda je 19,50 Eur v hrubom na hodinu
- pracovný úväzok: min 37,5 hodín týždenne + nadčasy
- výplaty každé 2 týždne
- nadčasy platené za príplatok
- kontrakt min. 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- ubytovanie zabezpečené 280 -390 Eur/ za 2 týždne
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite emailom:
- životopis v anglickom jazyku
- referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom
- zdokladovanie dĺžky praxe
- certifikáty, fotografie z predchádzajúceho zamestnania (výhodou)

K dispozícii sme Vám emailom: [email protected], telefonicky: 0911 279 723, 0910 901 936, 047/5622620, osobne: K Mikszáta 6, Rimavská Sobota, web: www.dkrs.sk, FB: DK Recruitment Services
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 0910 279 723.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Dlhodobý a spoľahlivý klient.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 3-5 rokov skúseností v obore (skúsenosti musia byť písomne zdokladované)
- 2 referencie, ktoré sa dajú overiť telefonicky
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- flexibilita, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2982391  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 EUR/mesiac