Montéri - Holandsko (mzda od 1.850 Eur v čistom mesačne)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
20.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1850 EUR/mesiac, od 1.850 Eur v čistom mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených ZÁMOČNÍKOV a MONTÉROV pre prácu do Holandska. Ponúkame dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.
Práca nie je zložitá, ale je nutne mať skúsenosti s pracou montéra, mechanika, zámočníka a pod.
Technické znalosti a skúsenosti sú podmienkou.
Môže sa cestovať v skupinách.

Je nutné ovládať anglický jazyk na priemernej úrovni!!!

Pracovná náplň:
Vnútorné montážne práce v dátovom centre. Ide o montovanie rôznych konštrukcií najmä na klimatizácie, vzduchotechniku a káblové trasy.
Pracuje sa vo výškach (cca 10 metrov).
SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA BEZ POPLATKOV.
(nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Ponúkame:
- nástupná mzda je cca 1.850 Eur v čistom mesačne
- možnosť pracovať nadčasy platené extra
- pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy
- ubytovanie zabezpečené zadarmo
- pomoc so všetkými registráciami

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom na [email protected]:

* Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku
* Fotografiu tváre
* Certifikáty

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 0911983037, 0910983036.

DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, emailom: [email protected], telefonicky: 047/5622620, 0911983037, 0910983036

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- prax s podobnou prácou je výhodou
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- možnosť ihneď vycestovať
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita
- ochota pracovať vo výškach
- ochota pracovať nadčas
- počas projektu sa nedá zobrať turnusové voľno
- ukončenie projektu je plánované na začiatok decembra 2015

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2156582  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1850 EUR/mesiac, od 1.850 Eur v čistom mesačne