Elektrikári (mzda od 1850 EUR Netto / mesiac)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 2600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených elektrikárov na rôzne projekty v Holandsku a Nemecku. Každý pracovník je pridelený na projekt, podľa predchádzajúcich skúseností.

V prípade, že uchádzač ovláda nemecký alebo anglicky jazyk vieme daného uchádzača okamžite zamestnať po úspešnom absolvovaní pohovoru.

Nástupný plat je 1850 EUR /mesiac v čistom plus zamestnávateľ hradí ubytovanie.

Angličtina alebo nemčina je požadovaná na mierne pokročilej úrovni.

Pracovná náplň:

- elektroinštalácie
- elektromontáž
- ťahanie káblov
- skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
- rôzne montážne práce

Aktuálne pozície môžete sledovať aj Facebook-u:

- nástupný plat od 1850 Eur v čistom
- pracovný úväzok: min. 40 hodín týždenne + nadčasy
- výplaty každý mesiac 20.
- nadčasy platené za príplatok
- v prípade záujmu BEZPLATNÝ kurz nemeckého jazyka
- ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom
- možnosť pracovať na turnusy
- možnosť poskytnúť zálohu
- platená dovolenka

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- Výučný list, certifikáty, vyhlášky
Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, e-mailom: [email protected]
telefonicky: 047/5622620, 0910 983036, 0910901936

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 0910 983 036.

DK Recruitment Services s.r.o., K. Mikszata 6, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, e-mailom: [email protected], telefonicky: 047/5622620, 0910 983 036

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Amsterdame

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v obore min. 3 roky
- pracovné oblečenie a náradie
- vycestovanie v dohodnutom termíne
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita
- vlastné auto veľkou výhodou

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2146728  Dátum zverejnenia: 8.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2600 EUR/mesiac