Zvárači / Zamočníci – Rakúsko,Nemecko (od 1.700 – 1.900 Eur v čistom mesačne)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
nástupná mzda cca 1.700 – 1.900 Eur v čistom mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených ZVÁRAČOV/ZÁMOČNÍKOV pre prácu do Rakúska a Nemecka. Jedná sa o dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.
Pre všetky pozície je nutné ovládať nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni!!!

Pracovná náplň:
- zváranie oceľových konštrukcií, potrubí, strojných súčiastok a pod.
- práca s rôznymi typmi ocele (najčastejšie čierna alebo nerezová)
- práca na staveniskách alebo dielňach
- príprava pre výrobu – rezanie, brúsenie, vŕtanie...
- potrebná znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- platné štátne zváračské skúšky sú nutnosťou!
- samostatná výroba pásových , stavebných dopravníkov v priemyselnej výrobe po celej Európe
- ovládanie hydraulických, pneumatických systémov dopravníkov
- skúsenosti s montovaním a ukladaním vnútorných a vonkajších potrubných rozvodov
- skúsenosti s montovaním oceľových konštrukcií (práca vo výškach)
- samostatné pracovanie na základe výkresovej dokumentácie

SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA BEZ POPLATKOV.
(nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Ponúkame:
- nástupná mzda je cca 1.700 – 1.900 Eur v čistom mesačne (po odrátaní poistenia a ubytovania)
- možnosť pracovať nadčasy platené extra
- nárok na platenú dovolenku
- po čase možnosť zvýšenia mzdy
- pracovný úväzok: 160 hodín mesačne + nadčasy
- dlhodobý kontrakt na dobu neurčitú
- pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ
- ubytovanie zabezpečené cca 300 Eur (hradí sa z výplaty)
- pomoc so všetkými registráciami

Výhody:
- príležitosť pre rozvoj Vašich praktických zručností
- stabilné zázemie spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

* Podrobne rozpísaný životopis v nemeckom jazyku
* Fotografiu tváre
* Referencie od predošlých zamestnávateľov z posledných rokov (nie je podmienkou)

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou tváre v nemeckom jazyku s motivačným listom, na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície „Zvárač“ alebo „Zámočník“.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 0911983037.
DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, emailom: [email protected], telefonicky: 047/5622620, 0911 983037

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
- vyučenie v odbore (technické alebo strojárske vzdelanie)
- prax v obore min. 3 roky
- priemerná znalosť nemeckého jazyka
- možnosť ihneď vycestovať
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2062817  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupná mzda cca 1.700 – 1.900 Eur v čistom mesačne