Stolári – Nemecko/Rakúsko (od 1600 eur/netto)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 eur/netto (po odratani ubytovania)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených stolárov na prácu v Nemecku a Rakúsku. Vyžadujeme skúsenosti s danou prácou, s výrobou a montovaním nábytku.
Náplň práce
- práca v dielni
- výroba rôzneho nábytku, okien, dverí
- montovanie rôzneho nábytku, okien, dverí, žalúzií

Výhody:
- Platové podmienky: 1600 Eur/netto/mesiac
- práca na hlavný pracovný pomer
- pomoc so všetkými registráciami
- sprostredkovanie zamestnania bez akýchkoľvek poplatkov

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám e-mailom na [email protected]:

- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku
- Výučný list, certifikáty
- Fotografiu
- Referencie od predošlých zamestnávateľov (ak máte)

Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte hore uvedené požadované doklady.
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky.

DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, emailom: [email protected], facebook: DK Recruitment Services
telefonicky: 0910 901 936, 047/5622620

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Hľadáme skúsených stolárov na prácu v Nemecku a Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- prax min 3 roky
- vycestovanie v dohodnutom termíne
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita, rýchlosť pri práci

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2062758  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600 eur/netto (po odratani ubytovania)