CNC pracovník (fréza / sústruh / brúska)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1.600 – 1.800 Eur/nett (po odrátaní poistenia a ubytovania)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme CNC frézarov , sústružníkov, brúsičov alebo iných CNC pracovníkov na pracovné pozície v Nemecku a Rakúsku. Ide o prácu na hlavný pracovný pomer s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú pre zahraničnú spoločnosť.
Skúšobná doba 3 mesiace.
Zamestnávateľ hradí všetky odvody vrátane zdravotného, nemocenského, dôchodkového a úrazového poistenia.
Vyžadujú dobré skúsenosti a priemerná znalosť nemeckého jazyka.

Náplň práce:
- samostatné nastavovanie, zoraďovanie a obsluha CNC strojov
- obrábanie kovov rôznych materiálov
- práca na základe technickej dokumentácie
- kontrola, meranie výrobkov

Programátori: vyžaduje sa samostatné programovanie na základe technickej dokumentácie

Ponúkame:
- mzda v čistom vo výške 1.600 – 1.800 Eur (po odrátaní poistenia a ubytovania)
- presná výška mzdy závisí od skúseností
- možnosť pracovať nadčasy
- dlhodobá stabilná práca
- hlavný pracovný pomer
- výplaty mesačne, možnosť požiadať o zálohy
- ubytovanie v blízkosti práce zabezpečené za 300-350 Eur mesačne (hradí sa z výplaty)

Výhody:
- príležitosť pre rozvoj Vašich praktických zručností
- stabilné zázemie spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom na [email protected]:
* Podrobne rozpísaný životopis v nemeckom jazyku
* Fotografiu tváre
* Referencie od predošlých zamestnávateľov z posledných rokov (nie je podmienkou)

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou tváre v nemeckom jazyku s motivačným listom, na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície „Pracovník na CNC“.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 0911 279 723.
DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, emailom: [email protected], telefonicky: 047/5622620, 0911 279 723

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý
- prax v obore (min. 2-3 roky)
- vodičský preukaz sk B.
- vlastné auto (výhodou)
- spoľahlivosť a schopnosť pracovať samostatne
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2062723  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.600 – 1.800 Eur/nett (po odrátaní poistenia a ubytovania)